Audity

V nekonečném internetu se dnes se lidé musí nějak orientovat. Všichni používají internetové vyhledávače, někteří o tom ani nevědí (myslí si, že internet je www.seznam.cz). Až 95 % uživatelů se dostane ke kýženým stránkám přes tzv. fulltextové vyhledávání - roboti vyhledávačů sami od sebe webové stránky „skenují“ do paměti, při požadavku na klíčovou frázi prohledají svou databázi a nabídnou uživateli výčet stránek k navštívení. S trochou nadsázky se dá říci, že na serveru Seznam je uložena kopie všech českých stránek a že třeba server Google má na svých discích celý svět. Až na ty stránky, které nejsou "indexovatelné" (prohledatelné robotem).

Optimalizace webových stránek pro vyhledávače je prostředek, který ve svém důsledku rapidně zlepší pozici stránek ve výsledcích fulltextového vyhledávání.


Úspěch v optimalizaci

Významných pozic v internetových vyhledávačích dosáhnou ty stránky, které pevně stojí na třech základních pilířích optimalizace, jež tvoří:

  • hodnotný obsah
  • kvalitní zdrojový kód
  • popularita vyjádřená formou silných zpětných odkazů


Metodika auditu optimalizace SEO

V auditu optimalizace SEO hodnotíme web z hlediska naplnění základních předpokladů – stability a mohutnosti základních pilířů úspěšných stránek... více o metodice auditu optimalizace pro vyhledávače →


Vzor auditu optimalizace SEO

Chcete vědět, jak audit optimalizace pro vyhledávače zhruba vypadá? Přečtěte si vzor auditu optimalizace SEO.


Cena auditu optimalizace SEO

Cena auditu je průměrně 7.000 Kč v závislosti na rozsahu projektu.


Kam dál ?

  1. přečíst si něco o metodice auditu optimalizace pro vyhledávače a zobrazit vzor optimalizace SEO
  2. dozvědět se také o auditu použitelnosti a auditu přístupnosti
  3. požádat o nabídku na zhotovení auditu optimalizace SEO

Rychlé menu